W dniu 2 czerwca klasa 3a uczestniczyła w lekcji bibliotecznej RODN "WOM". Podczas zajęć uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem rozwiązując zadania matematyczne. Szczególną uwagę zwróciła ich bardzo dobra znajomość tabliczki mnożenia oraz umiejętność szybkiego i poprawnego wykonywania działań matematycznych. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania, współpracowały w grupach oraz z powodzeniem rozwiązywały przygotowane ćwiczenia. Lekcja przebiegła w miłej atmosferze, a uczniowie pokazali, że potrafią łączyć zdobywaną wiedzę z dobrą zabawą. Zajęcia były cennym doświadczeniem, które pozwoliło rozwijać umiejętności matematyczne uczniów.