W dniu 25.05.2025 r klasy drugie uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Muzeum Chleba w Radzionkowie. Uczniowie obok poznawania historii chleba, mogli też zobaczyć starą klasę, zabytkowe przybory szkolne, komputery i maszyny do pisania oraz przyrządy gospodarstwa domowego. Każde dziecko upiekło także swoją bułeczkę!