28 maja odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu „Tenis dla Każdego” dla uczniów klas I
Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w tym sportowym projekcie, podczas którego dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności, aktywnie spędzać czas oraz poznawać podstawy gry w tenisa. ![]()
![]()
To był czas pełen ruchu, uśmiechu, dobrej zabawy i sportowych emocji. Dziękujemy organizatorom oraz trenerom za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę podczas każdych zajęć!
Brawo dla wszystkich uczestników za aktywność i wytrwałość! ![]()