W naszej szkole odbyły się wyjątkowe zajęcia z panią Sylwią Pielużek z Safety Car w ramach projektu „Aktywni i bezpieczni w drodze do szkoły”.
Podczas spotkania uczniowie utrwalili zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, dowiedzieli się, jak prawidłowo zachowywać się jako piesi i uczestnicy ruchu drogowego oraz jak ważna jest ostrożność i odpowiedzialność. ![]()
![]()
Serdecznie dziękujemy pani Sylwii za ciekawe i wartościowe zajęcia pełne praktycznych wskazówek! ![]()