W dniu 26 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Amazonki. Celem akcji było propagowanie wiedzy o zdrowiu, a szczególnie o niebezpieczeństwie chorób raka piersi. W zorganizowanym w Alejach „ Marszu Różowej Wstążki” uczestnicy nieśli transparenty kierowane do swoich mam z okazji Dnia Matki ![]()