18 września reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w „Jarmarku Zdrowia” oraz uroczystym podsumowaniu projektu „Aktywni i bezpieczni w drodze do przedszkola/szkoły”. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – aktywności sportowe, zdrowe przekąski i świetna zabawa! ![]()
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy organizatorom: Gmina Miasto Częstochowa – Wydział Edukacji, Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych oraz Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej.